Gdzie kupić Kontakt
Producenci
Aqua-Speed Speedo gWinner Arena Aqua Sphere
Kontakt
Zamówienie telefoniczne:

801 000 761
33 8219 149
604 617 978
w godzinach 8-18

Zamówienia: sklep@asport.pl

Biuro Obsługi Klienta: bok@asport.pl

Gwarancje: gwarancje@asport.pl
Polecane strony

Gdzie kupić sprzęt pływacki?

Internetowy sklep sportowy Asport.pl
www: www.asport.pl
Asport.pl jest Sportowym Sklepem Internetowym należącym do ASPORT Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (dawniej: F.H.U. "WEB-COM" Marcin Rozmus) z siedzibą w Kozach przy ul. Tęczowej 2b. Sklep powstał w 2005 roku i szybko stał się jednym z liderów w branży internetowych sklepów sportowych.

Obecnie Asport oznacza doskonałą jakość obsługi klienta, szczegółowe opisy, ekspresową dostawę i profesjonalny zespół.

W naszym teamie pracują wyłącznie eksperci, dla których sport to sposób na życie oraz pasja. Opierając się na ich wiedzy i doświadczeniu wybierzesz odpowiedni sprzęt dla Twoich potrzeb.

Nasz sklep stawia na wysoki poziom obsługi klienta i bezpieczeństwo zakupów. Kupując u nas, masz szansę się o tym przekonać. Dodatkowo zapewniamy wysyłkę znacznej części towaru już w ciągu 24 godzin, a to wszystko dzięki rozbudowanym magazynom i dużej sieci dostawców.

Kładziemy nacisk na jakość sprzedawanych produktów, dzięki czemu w naszej ofercie można znaleźć niemal wyłącznie produkty znanych i cenionych marek, takich jak Rollerblade, Powerslide, Hyper, Tempish. Poza markami oferującymi rolki w naszym sklepie możesz znaleźć wiele innych firm produkujących sprzęt sportowy i turystyczny. Są to m.in. Adidas, Reebok, Kettler, The North Face, Columbia, Deuter, Marmot, Smartwool, Black Diamond, NIke, Puma, Satila, Timex, Uvex i wiele, wiele innych.

Bezpieczeństwo zakupów i transakcji
Do naszych priorytetów należy bezpieczeństwo zakupów i transakcji. Dane potrzebne do zawarcia i dokonania transakcji i wszystkie inne dane naszych klientów są zabezpieczone certyfikatem SSL. Posiadamy także certyfikat "Zaufana strona", który gwarantuje bezpieczeństwo zakupów dokonywanych w naszym sklepie. Dodatkowo możesz zapoznać się z 10 powodami, dla których zakupy w sklepie Asport.pl są bezpieczne. zobacz więcej >
Nasze certyfikaty Wiemy, jak ważne są dla klientów takie aspekty zakupów przez internet, jak bezpieczeństwo i zaufanie dla sklepu. Dlatego możemy się pochwalić różnego typu certyfikatami stwierdzającymi naszą wiarygodność. Najważniejszym z nich jest Europejski Certyfikat "EURO-LABEL", który uzyskaliśmy już 25. 09. 2006 r., będąc zresztą pierwszym w Polsce sportowym sklepem internetowym w ten sposób wyróżnionym. Gwarantuje on, że nasz sklep spełnia wszystkie wymagania i wytyczne przepisów europejskich obowiązujących sprzedawców internetowych.
Sklep stacjonarny Dbając o wszystkich Klientów nie zapomnieliśmy również i o tych, którzy cenią sobie osobisty kontakt z produktem. Jeśli i Ty chcesz obejrzeć, dotknąć, przymierzyć interesujący Cię asortyment - zapraszamy do sklepu stacjonarnego!

W naszej siedzibie znajdziesz część produktów dostępnych na stronie internetowej Asport.pl, dlatego sklep jest równocześnie punktem odbioru osobistego. Na sklepowych półkach czekają na Ciebie nie tylko rolki i akcesoria - choć faktycznie w sezonie wiosennym jest ich u nas najwięcej. Zimą królują tutaj łyżwy, czapki i szalki, a całoroczna oferta to bogactwo sprzętu pływackiego, drobnego fitness, soków i wielu innych produktów, które pomogą Ci żyć zdrowo i aktywnie. zobacz więcej >

70 000 pozytywnych komentarzy W naszym aukcjach na Allegro posiadamy już ponad 70 000 pozytywnych komentarzy, co dobitnie świadczy o naszym profesjonalizmie i dbałości o jakość obsługi.

Nasze konta na allegro.pl: asport, asport_pl, sma-asport
Wyróżnienia Wiele pozytywnych opinii ze strony klientów spowodowało, że zajęliśmy drugie miejsce w Rankingu Sklepów Zaufane Opinie Ceneo.pl 2012. Jest to prestiżowe wyróżnienie gwarantujące wysoką jakość obsługi, terminowość i bezpieczeństwo przesyłek i dużą dostępność oferty. Sklep Asport.pl otrzymał również wyróżnienie od portalu Opineo.pl gdzie klienci mogą wypowiadać się na temat naszych usług. Dziękujemy za wszystkie opinie, zarówno te pozytywne, jak i konstruktywne - wszystkie motywuja nas do dalszego działania.